Viber Sanal Numara

1 yıl önce, Numara Market


Viber Sanal Numara

Viber Sanal Numara

Viber de whatSapp gibi kişiler arası arama ve mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcı kitlesi giderek artış gösteren Viber’e üye olurken mutlaka telefon numaranız ile onay almanız gerekiyor. Ancak kendi şahsi teflon numaranız ile sms onayı almak zorunda olmadığınızı biliyor muydunuz? Evet, yanlış duymadınız! Kendi şahsi numaranız yerine sanal numara kullanarak da Viber hesabı oluşturabilir ve kendi numaranız gibi kullanabilirsiniz. Peki, sanal numara nedir? Viber hesabı oluştururken sanal numara nasıl kullanılır ve nereden satın alınmalıdır? İşte merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını aktarıyoruz. Viber sanal numara hakkında merak ettiğiniz her ayrıntıyı kaleme aldık.

Viber Sanal Numara Nasıl Alınır?

Viber sanal numara ile de açılabilir. Bu tamamen sizin talebinize bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kendi şahsi numaranızı kullanmadan sahte, fake numaralar satın alarak bu numaralar üzerinden Viber hesabınız için sms onayı alabilirsiniz. Viber hesabı açarken sanal numara kullanmak istiyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü numaramarket.com olarak Viber servisi için de sanal numara hizmetini kusursuz ve sorunsuz bir şekilde veriyoruz. Bu hizmetimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken şey sistemimize üye olmaktır. Üyelik işlemlerinizi dakikalar içerisinde tamamlayıp size özel panelinize erişim sağlayın. Ardında paneliniz üzerinden sanal numara kullanmak istediğiniz servise tıklayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer ilk kez sahte numara servisini kullanacaksanız ve ayrıntılı bilginiz yoksa sistemimizin canlı destek hattından her an destek alabilirsiniz.

Viber Sanal Numara Fiyatları Nelerdir?

Sanal numara fiyatlarını özelikle de yeni kullanıcılar oldukça merak ediyor. 1 TL’den başlayan fiyatlarla sunduğumuz sanal numara fiyatları sektörün en cazip fiyatları olarak numaramarket.com da sizleri karşılıyor. İstediğiniz ülke numarasını sistemin havuzundan satın alabilir ve sms onayında kullanabilirsiniz. Sektörün lideri olarak en profesyonel ve güvenilir hizmeti sunman gururunu yaşıyoruz. Güvenli ödeme ve hızlı işlem sağlayan alt yapımızdan faydalanmak için siz de hemen üye olabilir, sanal numaralarınızı satın alarak Viber ve benzeri servislerin onay işlemlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sadece sanal numara değil aynı zamanda fiziksel numara hizmetimiz de bulunuyor.

 

 

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap