Tüm Numara Hizmetlerimiz

2 yıl önce, Numara Market


Tüm Numara Hizmetlerimiz

Tüm Numara Hizmetlerimiz

Kullanıcılar genelde GSM operatörlerinden aldıkları numaraları özel numara olarak kullanıyor. Haberleşme, aile, yakın çevre ile paylaşılan bu numaraları sanal mecralardaki üyeliklerde kullanmayı istemeyen kullanıcılar olabilir. Bu noktada alternatif hizmet almak isteyen kullanıcılar sanal numaralara yöneliyor. Biz de numaramarket.com olarak kullanıcıların bu taleplerine yönelik sayısız hizmet sunuyoruz. Fiziksel sim kart hizmeti, sanal numara hizmeti, garantili sms onayı hizmetleri ve çok daha fazlası için ayrıntıları bu içeriğimizde bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm detayları ve hizmetlerimizi sizler için kaleme aldık. İşte ayrıntılar…

 

6 Ay Garantili Numara Hizmeti

Sistemimizde birden fazla seçenek sunduğumuzu daha önce de ifade etmiştik. Bu konuda kullanıcılar nasıl hareket etmeleri ve nasıl alışveriş yapmaları gerektiğine istinaden çok fazla soru yöneliyor. Sitemizde işlemler son derece yalın ve anlaşılırdır. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra size özel olan panelinize giriş yapın. Panelde tüm hizmetler ayrı kategoriler olarak karşınıza çıkacaktır. Hizmet almak istediğiniz kategorilere tıklayarak işlemleri sırası ile takip edebilirsiniz. Örneğin panelin üst kısmında kategoriler yer alıyor. Bu kategorilerden ürünleri görüntüleyebilir ve aynı zamanda bakiye yükleme işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.  ‘’Numara Al’’ kısmında ise tüm servisler yer alıyor. Buradan kiralık numara ya da direk sanal numara satın alma işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

 

Fiziksel Sanal Numara Hizmeti

Fiziksel sanal numara hizmeti de sunuyoruz. Bu numaraları sistemden seçerek online ödemenizi tamamlayıp hemen satın almanız mümkündür. Fiziksek numaraların sim kartları siparişinizin ardından adresinize kargolanır. Kiralık numara, 6 ay garantili whatsapp ve telegram numarası, 6 ay garantili diğer hizmetlerin tümüne sitemizde yer veriyoruz. Fiziksel sim kartlar olarak  ukrayna, ingiltere, hollanda. nttnow onaylı knight online oyun hesabı, toptan gmail hesabı vs. satışlarını da kullanıcılarımızın yoğun isteği üzerine yapıyoruz. Merak ettiğiniz tüm ayrıntılar için tek yapmanız gereken şey hızlıca sisteme üye olmaktır. Üyeliğinizin ardından panelinizi kontrol ederek ve canlı destek hattından gerekli durumlarda yardım alarak bilgi ve hizmet almanız mümkündür. Sitemizde güvenli ödeme, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunduğumuzu unutmamanızı öneriyoruz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap