Tencent QQ Numara Onayı Nasıl Yapılır?

2 yıl önce, Numara Market


Tencent QQ Numara Onayı Nasıl Yapılır?

 

Tencent QQ Numara Onayı Nasıl Yapılır?

Tencent QQ, Skype, MSN veya aşina olduğunuz diğer herhangi bir anlık mesajlaşma programı gibi bir mesajlaşma programıdır.

Diğer tüm yazılımlar gibi, kullanabilmek için bir hesaba başvurmanız gerekir. QQ hesap numarası başvurusu tamamen ücretsizdir. Bir QQ hesap numarası aldıktan sonra, QQ aracılığıyla arkadaşlarınızla sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Tencent QQ'da, arkadaşınızla tek tek kısa mesaj, çağrı veya görüntülü sohbet yapabilir veya geçici bir grup sohbeti düzenleyebilirsiniz. Bu QQ yazılımının temel işlevidir. Toplam çevrimiçi süreniz 320 günü aşarsa, hesabınız otomatik olarak “Gold Number” a güncellenir. Bu, 100 kişiyle sınırlı bir kalıcı grup kurma ayrıcalığına sahip olduğunuz anlamına gelir.

Tencent'i Çin'de bir sosyal medya devi yapan şey, IM yazılımını e-posta, bloglar, mikroblog, çevrimiçi oyunlar ve hatta çevrimiçi ödeme de dahil olmak üzere diğer çevrimiçi hizmetler ve sosyal medya platformlarıyla senkronize etmeleridir. Tüm bu işlevlere QQ yazılım paneline sadece bir tıklama ile ulaşılabilir. Tencent'in portal web sitesi, Çin'deki insanların tarayıcılarını açtıklarında gezinme olasılıkları olan ikinci web sitesidir. Birincisi ise Baidu’dur.

Peki böyle harika bir mesajlaşma uygulamasına kişisel bilgilerimizi koruyarak nasıl kayıt olabiliriz? Numaramarket.com altyapısı ile nasıl Tencent QQ numara onayı yapılır? Numaramarket sayesinde Tencent QQ sms onayı nasıl yapılır? İsterseniz size maddeler halinde ve kısa, net bir şekilde açıklayalım:

  • Bu işlemi yapabilmek için önce bir numaramarket.com hesabımızın olması gerekli, bir hesabımız yok ise, hesap oluşturalım. Bir numaramarket hesabına sahipseniz, direkt olarak hesabınıza giriş yapın. Sistemimizde hesap oluşturmak son derece basittir, doğrulama gerektirmez.
  • Hesabımızı başarılı bir şekilde oluşturduysak, doğru bilgiler ile hesabımıza giriş yapalım. Hesaba giriş yaptıktan sonra, numaramarket.com sizi direkt olarak panele yönlendirecektir.
  • İlk olarak üst kısımda yer alan menüden “Bakiye Yükle” butonuna tıklayarak erişeceğimiz sayfada, bakiye yükleme işlemi yapmamız gerekmektedir.
  • Lütfen beğendiğiniz Tencent QQ doğrulama numarasının tutarını hesabınıza bakiye olarak yükleyin.
  • Bakiye yükledikten sonra, panel anasayfasında bulunan hizmetler bölümünden Tencent QQ logosunun üzerine tıklayın. “Ülke ve Operatör” kısmından ülke ve operatör seçimini yapın. Bize “Stok Sayısı” ve bir ücret sunulacak. Bilgileri onaylıyor isek hemen “Numara Al” butonuna basarak kendinize hemen bir Tencent QQ numarası satın alın.

Bitti sayılır! Geriye kalan tek şey ise 10 dakika içerisinde hesabınıza tanımlanan Tencent QQ numarasını kullanmak.

Numaramarket.com’u tercih ettiğiniz için teşekkürler! 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap