Steam Üyeliği İçin Sanal Numara Kullanmak

2 yıl önce, Numara Market


Steam Üyeliği İçin Sanal Numara Kullanmak

Steam Üyeliği İçin Sanal Numara Kullanmak 


Steam dünya çapında yankı yapan bir dijital oyun kuruluştur. Bir anda Türkiye’de popüler hale gelinde üyelik sayısı da giderek artış gösteriyor. Çıtayı yükselten Steam’a üye olurken isim, soy isim gibi temel bilgilerin yanı sıra üyelik onayı ve aktif olması için şahsi numaranız ile sms onayı da talep ediliyor. Ancak ben kesinlikle kendi numaram ile bu oyun servisine üye olmak istemiyorum diyorsanız numaramarket.com olarak sizlere sanal numara ve fiziksel numara ( sim kartı) hizmeti sunuyoruz. Hemen bunlardan birini oldukça cazip rakamlara satın alarak steam üyelik işlemlerinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz. Hemen hizmetlerimizi ayrıntılı olarak incelemek ve faydalanmak için sitemize saniyeler içerisinde üye olabilirsiniz! Harekete geçerek hızlı davranıp sanal numara ile açacağınız steam üyelik işleminden sonra dünyada ses getiren şahane oyunları satın alma ve oynama fırsatı yakalayın!


Steam Üyeliği İçin Sanal Numara Nasıl Alınır?


Steam’a üye olurken sanal numara kullanmak istiyor ancak işlemleri nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız detayları hemen aktaralım. Öncelikle güvenilir ve alanında profesyonel bir sanal numara online mağazasına üyelik açmanız gerekiyor. Bu konuda numaramarket.com olarak sistemimizden kolayca ve rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Steam üyelik için sitemize üye olduktan hemen sonra paneliniz üzerinden servisler bölümüne gelip, Steam seçeneğine tıklayın. Ardından havuzda yer alan dilediğiniz ülkenin telefon numarasını satın alarak sms onayı işlemlerinde kullanabilirsiniz.


Steam Sanal Numara Fiyatları 


Steam üyelik işlemleri için steam sanal numara fiyatları kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında yer alıyor. Öncelikle fiziksel ya da sanal numara hizmetleri için fiyatların birbirinden farklılık gösterdiğini söylemek mümkündür. Bunun yanı sıra seçeceğiniz servise göre de sanal numara fiyatlarının değişkenlik gösterdiğini ifade edebiliriz. Numaramarket.com olarak sizlere kaliteli, profesyonel ve güvenilir bir alt yapı ile uygun fiyatlı sanal numaraları sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz servisleri ve fiyat gibi ayrıntıları merak ediyorsanız hemen üye olarak detaylı bilgileri paneliniz aracılığı ile ya da canlı destek birimimizden hızlıca alabilirsiniz. Sanal sms onayın en doğru adresinde olduğunuzu unutmayın!


 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap