Snapchat Numara Onayı Nasıl Yapılır?

2 yıl önce, Numara Market


Snapchat Numara Onayı Nasıl Yapılır?

 

Snapchat Numara Onayı Nasıl Yapılır?

Snapchat, fotoğraf ve videoların etrafında dönen bir sosyal ve multimedya uygulamasıdır. Arkadaşlarınızı ekleyebilir ve mesajlaşabilir, anları yakalayabilir ve hikayeleri paylaşabilirsiniz. Snapchat, aynı zamanda gerçek zamanlı bir iletişim portalıdır. Belli bir süre sonra kaybolan bir resim göndermenizi sağlar. Snapchat, kullanıcıların fotoğraf ve video paylaşmasına izin veren tipik bir sosyal medya uygulaması değildir. Yerleşik efektler vardır, ancak filtrelerinizi ve coğrafi etiketlerinizi de oluşturabilirsiniz. Göndermek istediğiniz her içeriğe daha kişisel bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Snapchat, her trendle büyüyor ve güncelleniyor. Ayrıca, kullanıcılar nesne yönelimli bir yaklaşımla özel mesajlar gönderebilir. Bunları silmek mi yoksa kaydetmek mi istediğinizi kontrol edebilirsiniz. Bazı açılardan, hesabınızı tamamen kontrol edebilirsiniz.

Snapchat'te, çektiğiniz fotoğraf veya videolara "snap" adı verilir. Gönderdiğiniz hikayeler sadece 24 saat yayında kalır. Bir dizi gönderi paylaştığınızda buna “Snapchat hikayesi” denir. Fotoğraflar ve videolar gibi medya içeriğinin varlığı muhtemelen Snapchat'i canlı tutan şeydir. Multimedya içerikler, Snapchat’in en çok beslendiği şeydir.

Snapchat hakkında yeterli bilgiyi tarafınıza verdik. Peki, numaramarket.com altyapısı kullanılarak Snapchat numara onayı nasıl yapılır? Numaramarket.com ile Snapchat sms doğrulama nasıl yapılır? İsterseniz gelin, madde madde size açıklayalım:

  • Kendimize ilk olarak bir numaramarket.com hesabı oluşturmamız gerekli, hesabınız var ise bu adamı geçebilirsiniz. Hesap oluşturma işlemi son derece basittir, herhangi bir doğrulama gerektirmez.
  • Üyeliğimizi oluşturduktan sonra kullanıcı adı ve parola bilgilerimiz ile numaramarket.com hesabımıza giriş yapalım. Kullanıcı adı ve şifremizi doğru yazmaya özen gösterelim.
  • Hesabınıza başarı ile erişim sağladıktan sonra numaramarketim.com paneline yönlendirileceksiniz, Snapchat için doğrulama işlemi yapacağımızı varsayarsak, panele eriştikten sonra altta sıralanan hizmetler bölümünden Snapchat logosunun üzerine tıklayalım.
  • Bu işlemi yaptıktan sonra karşınıza bazı opsiyonları yapmanızın istendiği bir pencere açılacak. Açılan pencereden “Ülke ve Operatör Seçin” kısmından Ülke ve Operatör seçimlerimizi başarı ile yapalım.
  • Seçmiş olduğunuz Ülke ve Operatör seçimine bağlı olarak “Stok Sayısı” alanında tarafınıza bilgi verilecek. Seçtiğiniz ülkeye ve operatöre bağlı olarak ise size bir ücret sunulacak. Bu hizmet bedeli ile alakalı “Servis Ücreti” alanında tarafınıza gerekli bilgiler verilecektir.
  • Eğer size sunulan bilgileri onaylıyor iseniz, hemen “Numara Al” butonuna tıklayarak ödeme adımına geçebilirsiniz.
     

İşte bu kadar! İşlem neredeyse tamamlandı, şimdi ise geriye kalan tek şey, satın aldığınız Snapchat numarasına “Numaralarım” bölümünden erişerek numaranızı kullanmaya başlamak! 
Numaramarket.com’u tercih ettiğiniz için teşekkürler!


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap