Sitemizden Numara Nasıl Alınır?

2 yıl önce, Numara Market


Sitemizden Numara Nasıl Alınır?

 

Sitemizden Numara Nasıl Alınır?

Numaramarket.com olarak, SMS onay ve diğer her türlü SMS hizmetinde sektörümüzü domine etmeye kararlılıkla devam ediyoruz. Artık hiçbir mobil uygulamaya, internet sitesine vb. hizmete gerçek, kişisel telefon numaranızı vererek kişisel bilgilerinizi tehlikeye atmak zorunda değilsiniz. Sizin basit ve kolay kullanımınız için özel olarak tasarlanmış arayüzümüz sayesinde, en kolay şekilde istediğiniz uygulamayı sistemimizin havuzunda bulunan numaralar aracılığıyla doğrulayabileceksiniz.


Çok kolay olduğunu söyledik, fakat bu işlemi biraz daha detaylandırmak gerekirse, nasıl yapacaksınız? Numaramarket.com üzerinden nasıl numara satın alabilir ve sonra kullanabilirsiniz? İsterseniz madde madde, kısa ve net bir şekilde size açıklayalım:


•    İlk olarak sistemimizde bir üyeliğiniz yok ise, kendinize ilk olarak bir üyelik hesabı oluşturun. Bu işlem son derece basittir, anasayfamızda bulunan kayıt ol butonuna basın. Ardından ad soyad, e-posta ve şifre bilgilerinizi girin. İşte bu kadar! Hesabınız oluşturuldu. Herhangi bir doğrulama gerekmemektedir.
•    Daha sonra üye olurken kullandığınız bilgiler ile sistemimize giriş yapın. Bunu anasayfamızda bulunan giriş yap butonuna tıklayarak yapabilirsiniz.
•    E-posta ve şifre bilgilerinizi doğru girip sisteme başarılı ile giriş yaptıktan sonra, panele yönlendirileceksiniz. 
•    Eğer sisteme numara satın alma amacı ile giriş yaptığınızı varsayarsak, ilk olarak hesabınıza bakiye yüklemelisiniz. Bunu sitenin en üst kısmındaki menüde bulunan “Bakiye Yükle” butonuna basarak yapabilirsiniz.
•    Bakiye yükledikten sonra, kendinize ilk olarak bir hizmet ve numara seçmeniz gerekli. Satın alacağınız numarayı, hangi mobil uygulama veya hangi internet sitesinde kullanmak istiyor iseniz, panel kısmında bulunan “Numara Al” bölümünden o hizmetin üzerine tıklayın. 
•    Karşınıza “Ülke ve Operatör” seçmenizin istendiği bir pencere açılacak. Bu pencereden ülke ve operatör seçimi yaptıktan sonra “Numara Al” butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer bahsettiğiniz hizmete ait bir numara şu an yok ise, “Stok Sayısı” kısmında bilgilendirilirsiniz. Hizmete ve numaraya bağlı olarak değişkenlik göstermekle birlikte ödemeniz gereken ücret, “Servis Ücreti” kısmında belirtilmektedir.
•    Size sunulan bilgileri onaylıyor iseniz, hemen “Numara Al” butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer bakiyeniz ve stok sayısı yeterli ise, işleminiz başarı ile tamamlanacaktır.


İşte bu kadar! Neredeyse tamamlandı, size geriye kalan tek şey, sistemimiz üzerinden aldığınız numarayı kullanmak ve mobil onay işleminin tadını çıkarmak. Çok basit olduğunu söylemiştik! :)
 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap