Hizmetlerimiz


Numaramarket.com olarak bugüne kadar yüzlerce müşterimize binden fazla verdiğimiz sorunsuz hizmetle müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Google hizmetlerinden Telegram’a, Papara’dan Yandex’e kadar 30’dan fazla serviste yurtiçi – yurtdışı numara hizmetimiz vardır.

Hizmet verdiğimiz servislerden bazıları;

Google Numara Servisi: Google onlarca platformda hizmet vermektedir. Youtube, Gmail, Takvim, Drive, Harita, Adsense bunlardan sadece birkaç tanesi. Bütün bu platformlardan hizmet alabilmeniz için bir Google hesabınızın olması gerekmektedir. Google hesap kaydınızı yaparken sizden bir cep telefonu onayı ister. Daha önce onaylanmış bir telefon numaranız varsa sorun yaşarsınız. Bunun içinde numaramarket.com size yardımcı olmaktadır. Google servisleri için Türkiye lokasyon numara hizmetimiz şu an için yoktur. Türkiye haricinde dünyanın birçok bölgesinden numara hizmetimiz aktiftir.

Facebook Numara Servisi: Facebook en çok hesap kapanma ve şifre sorunu yaşanan platformlardan biridir. Hesabınızı yeniden aktif etmek yada yeni hesap açabilmek için telefon onayı gerekmektedir. Bunun içinde numaramarket.com olarak sizlere numara hizmeti vermekteyiz.

WhatsApp Numara Servisi: Gelişen ekonomi ile beraber artık ticaretin büyük bir kısmı internet üzerinden dönmektedir. Canlı destek hattı olarak en çok kullanılan uygulama da WhatsApp’tır. Web site sahipleri hem özel numaralarının sürekli olarak rahatsız edilmemesi hem de yeri geldiğinde canlı destek işini başka elemanlara yükleyebilmek için ikinci bir whatsapp numarası ihtiyacı duymaktadır. Bu noktada da numaramarket.com size numara hizmet desteği vermektedir.

Instagram Numara Servisi: Instagram, Facebook’tan sonra en çok kullanılan sosyal medyadır. Bireysel hesapların haricinde kurumsal ve reklam hesapları içinde ek Instagram hesaplarına ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat her bir yeni hesap için bir numara ihtiyacı doğmaktadır. Instagram numara hizmetinde de sizinle beraberiz.

Telegram & Discord Numara Servisi: Telegram ve Discord, Whatsapp gibi yazışma ve iletişim platformudur. Birbirlerinden farkları ve avantajları bulunmaktadır. Oyun oynayan kesim daha çok Discord’u, çok kalabalık gruplar (250 kişiden fazla) ise sohbet için Telegram’ı tercih etmektedir. Her ikisinde de gerçek numaralarının o kadar kalabalık kişi tarafından bilinmesini istemiyorsanız ek numara hizmeti için servisimiz aktiftir.

Bu önemli servislerin haricinde verdiğimiz diğer servis hizmetlerimiz ise şunlardır;

Twitter, Airbnb, WeChat, Tinder, Netflix, Microsoft, Amazon, Yahoo, Papara, Steam, Line, Linkedln, NTTGame, Mail.Ru, Yandex, VKontakte, Viber, Snapchat, Happn, Tiktok, AOL, Uber, KakaoTalk, Tencent QQ, ve Proton Mail’dir. Ayrıca Diğer seçeneğimiz ile burada olmayan platformlar için kullanabileceğiniz numara tahsisimizde vardır.