Hakkımızda


Numaramarket.com müşterilerine ihtiyaç duydukları her platformda dünyanın her yerinden GSM numaraları sağlamaktadır. Amacımız, daima yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayarak müşterilerimizin istedikleri servisleri diledikleri gibi sorunsuz bir şekilde kullanabilmesidir.

Numaramarket.com kurulduğu günden bu yana daima altyapısını güçlendirmiş, servislerini güncellemiş bir firmadır. Ödeme limitlerimizin dip fiyatta tutmamızın sebebi fiyatlarımızın uygunluğudur. Önceliğimiz asla çok para kazanmak değil daima her müşterimizin memnuniyetidir. Bunun için servislerden fiyatlara kadar her konuda müşterilerimizin hassasiyetlerini düşünmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz 30’dan fazla servisin arasında Whatsapp, Facebook, Telegram, Twitter, Instagram, Papara, Steam gibi dünyaca ünlü ve milyonlarca kullanıcısı olan servislerimiz bulunmaktadır. Her serviste dünyanın birçok ülkesinden numara temini sağlayabilir ve hedef kitlenizle direk iletişim kurabilirsiniz. En çok tercih edilen servislerimizin arasında WhatsApp onay ve Facebook onay hizmeti yer almaktadır. Bugüne kadar numaramarket.com yüzlerce müşterisine binden fazla onay hizmeti sağlamış ve hiçbir şikayet almaması ile kalitesini ispat etmiştir.

Kaliteli sms onay hizmeti için doğru adres NumaraMarket.com