Sanal Numara Nedir? Ne İşe Yarar?

2 yıl önce, Numara Market


Sanal Numara Nedir? Ne İşe Yarar?

 

Sanal Numara Nedir? Ne İşe Yarar? 

İnternetin gelişmesi ile beraber artık kullanım oranı da giderek artış gösteriyor. Özel numaralarınız ile sitelere ya da sosyal mecralara üye olmayı istememek en doğal hakkınız! Numaram olmadan üyelik işlemlerimi tamamlamak istiyorum diyen herkes sanal numara sisteminden faydalanabilir. Facebook, instagram, linkldin, twitter, telegram ve çok daha fazla sosyal platforma üye olurken sms onay kodu talep edilir. Sms onay kodunu şahsi cep telefon numaranız ile almamak için sanal numara hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sanal numara hizmeti sunan farklı internet siteleri bulunuyor. Bu sitelerin tümü ne yazık ki kullanıcı güvenliği açısından profesyonel bir hizmet vermeyebiliyor. Ancak bizler kullanıcı güvenliğini ön planda tutarak, en kaliteli ve güvenilir hizmeti veren alt yapı ile çalışıyoruz.  Sanal numara, mobil onay ve sms onay hizmeti için bizden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

 

Sanal Numara Ne İşe Yarar?

Sanal numara üyelik işlemlerinde kendi özel numarası ile sms teyidi almak istemeyen kullanıcılara yönelik sunulmuş bir hizmettir. Bu hizmetten faydalanmak için doğru bir site bulmanız en önemli kıstastır. Güvenilir ve profesyonel bir site bulduktan sonra hemen istediğiniz ülke kodu ile sanal numara alıp üyelik işlemlerinizde sms kodunu kullanabilir ve üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey doğru ve kaliteli hizmet veren bir sanal numara hizmet sitesi bulmak olacaktır. Siz de bizim sitemiz üzerinden numaranızı kullanmadan sms onay hizmeti almak için sana numaralardan faydalanabilirsiniz. Hizmetten hemen faydalanmak için sitemizi ziyaret ederek kayıt olabilir, kendinize özel açılan panel üzerinden hemen sanal numaranızı satın alabilirsiniz.

 

Nasıl Sanal Numara Satın Alınır?

Sanal numara nasıl satın alınır sorusu yine en çok sorulan soruların başında yer alıyor. Özellikle de bu sistemi ilk kez kullanacak olan kullanıcılar sanal numarayı nasıl alıp nasıl uygulayacakları konusunda takılabilir. Bunun için yukarıda ifade ettiğimiz gibi sitemize hemen üye olabilirsiniz. Siteye üye olmak için ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan kayıt ol ibaresine tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurabilirsiniz. Forma çok detaylı ve kişisel bilgilerinizi ibraz etmeniz talep edilmiyor. Ad, soy ad, mail adresi ve sisteme giriş şifresi girmeniz üye ola tıklamanız yeterli oluyor. Ardından hesabınızın kullanıcı adı ve şifresi ile kendinize ait olan panele giriş yapıp sanal numara satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Sanal Numara Fiyatları Nedir?

Sanal numara fiyatları hizmet veren sitelere göre farklılık gösteriyor. Her siteden bu hizmeti almak için aramanız gereken en önemli kriter profesyonellik ve kullanıcı güvenilirliği olmalıdır. İşte bu konuda güvenebileceğiniz ve kaliteli sanal numara hizmeti alabileceğiniz siteler arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Satın almak istediğiniz sanal numaranın hangi ülkeye ait olduğu ve diğer hizmet detayları fiyatların şekillenmesinde büyük rol oynuyor. Fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için yine panelinizden bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Bunun dışında hizmet alırken takıldığınız ve sorularınız olursa yine site içinde yer alan canlı destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ana sayfanın sağ alt köşesinde yer alan ‘’canlı destek hattı’’ üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile hemen iletişim kurabilirsiniz.

 


Kübra
Gerçekten yardımı oldu güzel sayfa
Mehmet
Başarılı teşekkürler
abdü
mükemmel bir makale
Yorum Yap