Sanal Numara İle Facebook Hesabı Açma

2 yıl önce, Numara Market


Sanal Numara İle Facebook Hesabı Açma

Sanal Numara İle Facebook Hesabı Açma

Facebook dünya genelinde en çok tercih edilen sosyal platformların başında yer alıyor. Kısa sürede tüm dünyada yankı yapmayı başaran ve milyarlarca kullanıcı kitlesi bulunan Facebook hesabı olmayan yoktur demek yanlış olmayacaktır. Facebook hesabı açmak aslında son derece basit bir işlemdir. Kayıt oluştururken telefon numarası ile sms onayı isteniyor. Eğer siz de Facebook hesabınızı açarken kendi telefon numaranızı kullanmayı istemiyorsanız Facebook sanal numara işlemini tercih edebilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız sanal numara satın alarak hesabınızı oluşturabilir, kendi şahsi numaranız gibi hesabınızı kullanabilirsiniz. Peki, Facebook sahte numara alma işlemi nasıl yapılır? Hesap açarken sms onayı için sahne numara nasıl kullanılır gibi sorularınızı yanıtlıyoruz. İşte, ayrıntılar…

 

Sahte Numara Alarak Nasıl Hesap Açılır?

Facebook hesabı açarken Facebook sms onayı için sahte numara hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmeti ilk kez kullanacaksanız bilginiz olmaması son derece normaldir. Sahte numara satın almak için çok sayıda online site bulunuyor. Ancak her sitenin güvenilir olduğunu söylemek de yanlış olacaktır. Doğru adresi bulduktan sonra dilediğiniz ülkenin sanal numarasını satın alabilir tüm üyeliklerinizin sms onay işleminde kullanabilirsiniz. Numaramarket.com olarak sektörün lideri olma yolunda ilerleyen kaliteli bir hizmet sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Sistemimize hemen üyelik açarak siz de kendi paneliniz aracılığı ile dilediğiniz numarayı havuzdan çekip satın alabilir Facebook sahte numara alma işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Sisteme üye olmak için sitemizin ana sayfasında yer alan tek adımlık başvuru formunu hızlıca doldurabilir, üyelik işleminizi dakikalar içerisinde bitirebilirsiniz.

 

 Facebook Sanal Numara Fiyatları

Numaramarket.com olarak farklı platform servisleri içi sahte, sanal numara hizmeti sunuyoruz. Siz panel üzerinden dilediğiniz servis için numara satın alabilirsiniz. Sadece sanal, sahte numara değil aynı zamanda fiziksel numara hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Sanal numara fiyatları ise sizi çok şaşırtacak! Fiyat ve hizmet detaylarını görmek için hemen üye olabilirsiniz. Facebook sms onayı ve sahte numara satın alma işlemleri konusunda yardım almak için ise sitemizde yer alan canlı destek hattından dilediğiniz anda yardım alabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap