Protonmail Numara Onayı Nasıl Yapılır?

2 yıl önce, Numara Market


Protonmail Numara Onayı Nasıl Yapılır?

 

Protonmail Numara Onayı Nasıl Yapılır?

ProtonMail, kullanıcıları arasında varsayılan olarak uçtan uca şifreleme sunan İsviçre tabanlı bir e-posta istemcisidir. Bu, e-postası ProtonMail tarafından yönetilen herkes arasındaki iletişimin yalnızca o tarafın üyeleri tarafından görüntülenebileceği anlamına gelir; ProtonMail'in kendisi de dahil olmak üzere hiçbir dış taraf, hizmet yoluyla gönderilen mesajların içeriğini görüntüleyemez. ProtonMail, e-postaların içeriğini şifrelemek için yaygın olarak kullanılan bir şifreleme standardı olan PGP - Pretty Good Privacy kullanıyor.

PGP kullanımı oldukça zordur, ancak tasarımı sayesinde ProtonMail işleri çok basitleştirir. Mailvelope, Enigmail ile Thunderbird veya GPGTools ile Apple Mail gibi bir istemciyi kullanmaya alışkınsanız, başlamak için zaten iyi bir temeliniz vardır. ProtonMail'i zaten merak ediyorsanız, muhtemelen e-posta iletişiminin casusluk yapabileceğinin farkındasınızdır. Böyle harika bir şekilde tasarlanmış bir e-posta istemcisini herkes kullanmak ister. Amacımızın gizlilik olduğunu varsayalım. Peki Protonmail’e kişisel telefon numaranız ile kaydolmak? Bu biraz tuhaf olurdu.

Peki numaramarket.com altyapısı kullanılarak Protonmail numara doğrulama işlemi nasıl yapılır? Numaramarket sayesinde Protonmail sms onayı nasıl yapılır? İsterseniz size maddeler halinde ve kısa, net bir şekilde açıklayalım:

  • İlk olarak, numaramarket.com üzerinde bir üyeliğimiz yok ise üyelik oluşturalım. Üyelik hesabınız var ise hesap bilgilerinizi kullanarak direkt sisteme giriş yapabilirsiniz. Üyelik işlemi son derece basittir, doğrulama gerektirmez.
  • Üyelik oluşturup hesabımıza giriş yaptıktan sonra, doğru bilgiler ile hesabımıza giriş yapalım. Direkt olarak numaramarket paneline yönlendirileceğiz.
  • Burada ilk olarak üst kısımdaki menüden “Bakiye Yükle” butonuna tıklayarak erişeceğimiz sayfada, bakiye yükleme işlemi yapmamız gerekiyor.
  • Lütfen talep ettiğiniz hizmetin size sunduğu ücrete göre bakiye yüklemesi yapınız.
  • Bakiye yükleme işlemini başarılı ile tamamladıktan sonra, hizmetler bölümünden tekrar Protonmail hizmetinin üzerine tıklayalım. “Ülke ve Operatör” kısmından ülke ve operatör tercihlerimizi belirtelim. Bize “Stok Sayısı” ve bir ücret sunulacak. Bilgileri onaylıyor isek hemen “Numara Al” butonuna basarak numara satın alma işlemimizi tamamlayabiliriz.

İşte bu kadar! Neredeyse tamamlandı. Son adım olarak, satın aldığınız numaraya sitenin “Numaralarım” bölümünden ulaşabilir, dilediğiniz gibi Protonmail sms doğrulama işlemi yapabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap