Numara Onayı Nedir, Ne İşe Yarar?

2 yıl önce, Numara Market


Numara Onayı Nedir, Ne İşe Yarar?

 

Numara Onayı Nedir, Ne İşe Yarar?

Numara onay başta Google ve Yandex ürünleri olmak üzere neredeyse bütün sosyal medya ağlarında istenen bir özelliktir. Bir kere kullanılan telefon numarasından ikinci bir hesap onaylatılamaz. Zaman içerisinde bilgileri unutulan sosyal medyaları geri almak mümkün olmayınca yenisini açmak isteriz. Fakat, tek bir tane GSM numaramız olduğundan ötürü yeni açacağımız sosyal medyanın telefon numara onayını yapamayız. Bu noktada numaramarket.com olarak devreye giriyoruz sizi bu mağduriyetten kurtarıyoruz. Otuzdan fazla alanda sizlere numara sağlayarak istediğiniz hesabın aktif olmasında yardımcı oluyoruz.

Numara onayın sonradan size bir zararı yoktur. E-posta adresinizi doğru girdikten sonra şifrenizi unuttuğunuzda mobil numaraya değil e-posta adresinize doğrulama gelecektir. Hiçbir sosyal medya ağı da onayladığınız mobil numaranın sizin adınıza olup olmadığı ile ilgilenmez. Onay esnasında gönderdikleri onay kodunu doğru girip girmemeniz önemlidir.

Numara onay sayesinde firmanıza özel sosyal medyalar açabilir, yeni Gmail yada Yandex adresleri ile onlarca fake blog açarak kendi web sitenize backlink çalışmaları yapar ve dıs SEO ihtiyacınıza çözümler üretebilirsiniz. Whatsapp hat alarak müşterilerinize ulaşıp reklam yapabilir, müşterileriniz size ulaştığında canlı Whatsapp destek hizmeti verebilirsiniz.

Numara onay işlemleri hayatınızı kolaylaştıran, sorunlarınıza çözüm üreten bir sistemdir. Peki, numaramarket.com adresinden bu numaraları nasıl alabilirsiniz. Aslında her şey çok basit. Web sitemizin ana sayfasında bulunan Kayıt Ol butonuna basarak adınızı, soyadınızı, mail adresinizi ve belirleyeceğiniz bir şifre ile hemen kayıt olabiliyorsunuz. Ardından numaralardan satın alabilmeniz için bakiyenizin olması gerekmektedir. Bunun için bakiye yükle kısmına gelip gerekli bilgileri doldurup kredi kartı yada banka havalesi seçeneklerinden hangisini tercih ediyorsanız tıklayıp ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz. Minimum ödeme limiti 5 TL’dir. İşlem sırasında lütfen telefon numaranızı doğru giriniz. Bir sorun yada aksaklık olduğunda size ulaşabileceğimiz tek bilginizdir. Bakiye işlemi gerçekleştikten sonra tekrar ana sayfaya gelerek işlem yapmak istediğiniz sosyal mecranın üzerine tıklayınız. Örneğin; Facebook tıkladığınızda sizden ülke seçmeniz istenecek. Her ülkenin ücreti birbirinden farklıdır. Tercihinizi yapıp numara al dedikten sonra numaranız artık kullanmaya hazırdır. Zaman içerisinde hangi numaraları ne için aldığınızı takip etmek isterseniz Numaralarım sayfanıza tıklamanız yeterlidir.

Tüm soru ve sorunlarınız için sitemizde bulunan canlı destek hattından bize ulaşabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap