Netflix Numara Onayı Nasıl Yapılır?

2 yıl önce, Numara Market


Netflix Numara Onayı Nasıl Yapılır?

 

Netflix Numara Onayı Nasıl Yapılır?

Netflix, sanıyoruz ki dünya üzerinde internete erişimi olan herkesin en az bir kere bile olsun duymuş olduğu harika bir marka. Şu an dijital yayıncılığın ve video stream sektörünün en otoriter ismi olan bu marka, geçirdiğimiz bu zor karantina günlerinde, herkes tarafından daha fazla tercih edilmeye ve kullanılmaya başlandı. Eğer siz de Netflix platformu üzerinden film ve dizi izlemekten keyif alan bir bireyseniz, fakat üyelik işleminde kişisel cep telefonu numaranızı vererek kişisel güvenliğinizi tehlikeye atmak istemiyor iseniz, size müthiş bir seçenek sunuyoruz.

Numaramarket.com üzerinden, diğer birçok platformda olduğu gibi, Netflix platformunda da kolay bir şekilde numara doğrulama işlemi yapabilirsiniz. Üstelik bunu yapmak, sizin için özel olarak tasarlamış olduğumuz, kullanımı son derece basit olan arayüzümüz sayesinde son derece kolay! J Peki nasıl? Numaramarketim.com sistemini kullanarak, Netflix’te numara doğrulama işlemini nasıl yapacaksınız? İsterseniz size madde madde, kısa ve net bir şekilde açıklayalım.

  • İlk olarak, numaramarketim üyeliğimiz yok ise kendimize bir adet üyelik oluşturalım. Bu işlem son derece basittir, herhangi bir doğrulama gerektirmez.
  • Üyeliği aldıktan sonra kullanıcı adı ve parola bilgilerimiz ile sisteme başarılı bir şekilde giriş yapalım.
  • Giriş yaptıktan sonra numaramarketim.com paneline yönlendirileceksiniz, Netflix doğrulama işlemi için numara alacağımızı varsayarsak, sitenin alt kısmında bulunan hizmetler bölümünden Netflix logosunun üzerine tıklamamız gerekli.
  • Netflix logosunun bulunduğu butona tıkladıktan sonra, karşınıza bazı opsiyonları seçmenizin istendiği bir pencere açılacak. Bu pencereden “Ülke ve Operatör Seçin” alanından kullanmak istediğimiz WhatsApp numarasının lokasyonunu seçelim.
  • Seçmiş olduğunuz lokasyona bağlı olarak “Stok Sayısı” alanında bilgilendirileceksiniz. Eğer ilgili ülkenin numaraları tükenmemiş ise, “Stok Sayısı” bölümünde kaç adet WhatsApp numarası daha bulunduğunu göreceksiniz. Seçtiğiniz ülkeye bağlı olarak ise size bir ücret biçilecek. Bu ücret ile alakalı “Servis Ücreti” alanında bilgilendirileceksiniz.
  • Eğer size sunulan bilgileri onaylıyor iseniz, hemen “Numara Al” butonuna tıklayarak ödeme adımına geçebilirsiniz.

( Hatırlatmak isteriz, eğer numara alma işlemi yapmak istiyor iseniz, daha önce hesabınıza bakiye yüklemelisiniz, Numara Al butonuna tıkladıktan sonra, sitedeki bakiyeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Lütfen numara satın alma işlemi yapmadan önce, satın almak istediğiniz numaranın ücreti dahilinde, hesabınıza bakiye yüklemesi yapınız. )

İşte bu kadar! Çok kolay olduğunu söylemiştik, neredeyse tamamlandı. Şimdi kolay bir şekilde Netflix numaranızı kullanabilir. Numaramarketim.com sayesinde kolayca Netflix SMS doğrulama işlemi yapabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler!


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap