Linkedin Numara Onayı Nasıl Yapılır?

2 yıl önce, Numara Market


Linkedin Numara Onayı Nasıl Yapılır?

 

Linkedin Numara Onayı Nasıl Yapılır?

Linkedin, networking amacıyla kullanılan, dünyanın en popüler sosyal ağ platformudur. Linkedin’i sektörünüzle alakalı yeni kişilerle tanışmak amacıyla, kendinize yeni iş fırsatları yaratma amacıyla ve daha birçok amaçla kullanabilirsiniz. Eğer işinize ve mesleğinize önem veriyor iseniz, Linkedin platformunda yapabilecekleriniz tamamen sınırsızdır.

  • Ağ Oluşturma - LinkedIn, sektörünüzdeki insanlarla ve profesyonel kuruluşlarla ağ kurmanıza olanak tanır. Bu, endüstri trendlerinden haberdar olmanıza ve sizinle benzer işler yapan diğer kişilerle bilgi paylaşmanıza yardımcı olur.
  • Soru sorma ve cevaplama - Birçok kişi LinkedIn'deki grupları bir tür düşünce kuruluşu veya açık beyin fırtınası oturumu olarak kullanır. Uzmanlığınızı ağınızdakilere sunarak güven tesis eder ve uzman olarak itibarınızı geliştirirsiniz.
  • Araştırma - İş yaptığınız kişi ve kuruluşlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için LinkedIn'i kullanabilirsiniz.

Örneğin, önemli bir potansiyel müşteriyle görüşmek üzere olduğunuzu düşünün. LinkedIn'den hızlı bir şekilde arama yapar ve kişinin sizinle aynı üniversiteye gittiğini keşfedersiniz. Aslında, aynı insanların birkaçını tanıyorsunuz. Artık, müşteriyle ilişki kurmanıza yardımcı olacak değerli bir konuşma başlatıcısı var. O başlatıcı ise Linkedin! 

Bu nitelikte olan bir platforma üye olmayı ve kendini geliştirmeyi herkes ister, fakat bu ne yazık ki her zaman o kadar kolay olmamakta. Linkedin’e üye olurken numara onaylama işlemi ile alakalı sorunlar yaşıyor iseniz, numaramarket.com olarak size bu konuda yardımcı olabileceğimizi bilmenizi isteriz. Fakat nasıl? Numaramarket.com kullanılarak Linkedin numara doğrulama işlemi nasıl yapılır? İsterseniz size maddeler halinde ve kısa, net bir şekilde açıklayalım:

  • İlk etapta, lütfen satın almak istediğiniz Linkedin numarasının lokasyonuna ve operatörüne karar verin. Bunu sisteme başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra panel kısmında bulunan hizmetler alanından Linkedin logosunun üzerine tıkladıktan sonra açılacak pencerede yapabilirsiniz. Size seçmiş olduğunuz lokasyona ve operatöre bağlı olarak bir ücret sunulacak.
  • Operatör ve lokasyon seçimine karar verdikten sonra, size biçilen ücret dahilinde hesabınıza bakiye yüklemesi yapın. Bunu sitenin en üst kısmında bulunan “Bakiye Yükle” butonundan yapabilirsiniz.
  • Bakiye yükledikten sonra panel anasayfasında tekrar Linkedin logosunun üzerine tıklayın. Yine aynı şekilde lokasyon ve operatör seçimi yapın.
  • Son adım olarak, size sunulan stok ve ücret bilgisini onaylıyor iseniz, “Numara Al” butonuna tıklayın. İlgili ücret hesabınızın bakiyesinden düşülecektir.
  • İşte bu kadar! Neredeyse bitti. Satın aldığınız numaraya “Numaralarım” bölümünden erişebilirsiniz.

Çok basit olduğunu söylemiştik! Numaramarket.com’u tercih ettiğiniz için teşekkürler!


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap