Kakaotalk Numara Onayı Nasıl Yapılır?

2 yıl önce, Numara Market


Kakaotalk Numara Onayı Nasıl Yapılır?

 

Kakaotalk Numara Onayı Nasıl Yapılır?

KakaoTalk, kullanıcıların ücretsiz mesajlar ve sesli aramalar göndermesine ve almasına olanak tanıyan mobil cihazlar için indirilebilir bir yazılım uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcılarının bir kullanıcı adı için kaydolmalarını gerektirmez, bunun yerine yalnızca bir telefon numarası gerektirir (hizmet KakaoTalk ID adlı bir kimlik sistemi kullanıyor olsa da). KakaoTalk şu anda Windows Phone, iOS ( iPhone, iPod touch ve iPad dahil ), Android ve BlackBerry dahil olmak üzere tüm büyük mobil işletim sistemleri için kullanılabilir.

KakaoTalk'un belirleyici özelliklerinden biri, KakaoTalk messenger kullanıcılarının, bir Plus Friend olarak ekleyerek en sevdikleri sanatçılardan özel içerik ve güncellemeler almasını sağlayan Plus Friend özelliğidir. Bu özellik ayrıca kullanıcıların Artı Arkadaşlarının etkinliklerine katılmalarını da sağlar. KakaoTalk hizmeti, kullanıcılarının mesajlarını dışa aktarmasına ve kullanıcı isterse gelecekte başvurmak üzere saklamasına olanak tanır.

Güney Kore uygulaması ayrıca, kullanıcıların fotoğraf, mesaj gönderebileceği ve doğum günü tebriklerini alabileceği bir profil sayfası sağlayan KakaoStory dahil çeşitli eklentileri de destekler ve çeşitli oyunlar ile işlevselliği artırmak için ek eklentileri içerir.

Diğer birçok VoIP hizmeti gibi, KakaoTalk hem Wi-Fi ağları hem de 3G mobil ağları üzerinde çalışır ve kullanıcıların yüzlerce kilometre ya da okyanus uzaklığında olsalar da arkadaşlarıyla ve aileleriyle iletişimde kalmalarını sağlar.

Peki numaramarket.com altyapısı kullanılarak Kakaotalk numara doğrulama işlemi nasıl yapılır? Numaramarket sayesinde Kakaotalk sms onayı nasıl yapılır? İsterseniz size maddeler halinde ve kısa, net bir şekilde açıklayalım:

  • Öncelikle, numaramarket.com üzerinde bir hesabımız yok ise bir hesap oluşturalım. Eğer bir numaramarket hesabınız bulunuyor ise, direkt olarak hesabınıza giriş yapın. Hesap oluşturmak oldukça basittir, doğrulama gerektirmez.
  • Hesabımızı oluşturduktan sonra, doğru kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak numaramarket hesabımıza giriş yapalım. Sistem bizi otomatik olarak numaramarket paneline yönlendirecektir.
  • Burada ilk olarak üst kısımdaki menüden “Bakiye Yükle” butonuna tıklayarak erişeceğimiz sayfada, bakiye yükleme işlemi yapmamız gerekmektedir.
  • Lütfen satın almak istediğiniz numaranın tutarını hesabınıza bakiye olarak yükleyin.
  • Bakiye yükleme işlemini başarılı ile tamamladıktan sonra, hizmetler bölümünden tekrar Kakaotalk hizmetinin üzerine tıklayalım. “Ülke ve Operatör” kısmından ülke ve operatör ayarlarımızı yapalım. Bize “Stok Sayısı” ve bir ücret sunulacak. Bilgileri onaylıyor isek hemen “Numara Al” butonuna tıklayarak kendimize bir Kakaotalk sms doğrulama numarası satın alalım.

İşte bu kadar, Kakaotalk için numara satın alma işlemimiz tamamlandı! Hemen numaralarım bölümünden satın aldığınız Kakaotalk numarasına erişebilir, sms doğrulama işlemini yapabilirsiniz.

Numaramarket.com’u tercih ettiğiniz için teşekkürler! 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap