İstediğiniz Ülkeden Kalıcı WhatsApp Numarası Taktiği

2 yıl önce, Numara Market


İstediğiniz Ülkeden Kalıcı WhatsApp Numarası Taktiği

 

İstediğiniz Ülkeden Kalıcı WhatsApp Numarası Taktiği

Merhaba, bu yöntem müşterilerimize tavsiye ettiğimiz aynı zamanda bizim de uyguladığımız bir taktiktir. Şimdiye kadar bir sorun yaşamamış olsakta olur da numara giderse sorumluluk kabul etmiyoruz, bir garantisi bulunmamaktadır.

1. Telefonunuza WhatsApp Business uygulamasını indirin,
2. numaramarket.com adresine kayıt olarak bakiye yükleyin,
3. İstediğiniz ülkeden 1 adet WhatsApp numarası satın alın,
4. Aldığınız numarayı WhatsApp Business üzerine tanımlayın,
5. Gelen onay kodunu numaramarket.com panelinizden kontrol ederek WhatsApp Business'i etkinleştirin,
5. Kurulumdan sonra WhatsApp Business Ayarlar > Hesap > İki adımlı doğrulama > Etkinleştir kısmından iki adımlı doğrulamayı etkinleştirin,
6. Unutmayacağınız bir şifre ve devamlı kullandığınız bir mail adresi yazarak kaydedin.
Tebrikler, başarılı bir şekilde sadece sizin kullanabileceğiniz numaranızı aktif ettiniz!

Önemli: Talep etmediğiniz halde, iki adımlı doğrulamayı devre dışı bırakmak için bir e-posta aldıysanız, gönderilen bağlantıya tıklamayın. Birisi telefon numaranızı WhatsApp'ta doğrulamaya çalışıyor olabilir.
İki adımlı doğrulamayı etkinleştirdiyseniz, numaranız, WhatsApp’i PIN kodunuz olmadan WhatsApp’i kullanarak son 7 gün içinde tekrar doğrulanmasına izin verilmez. Dolayısıyla, kendi PIN'inizi unutursanız, iki adımlı doğrulamayı devre dışı bırakmak için bir e-posta sağlamadıysanız bile, WhatsApp'ı kullanarak son 7 gün içinde WhatsApp'da yeniden doğrulanmanıza izin verilmeyecektir. Bu 7 günden sonra, numaranız PIN'iniz olmadan WhatsApp'da yeniden doğrulanmasına izin verilir, ancak geri alma işleminin ardından bekleyen tüm mesajları kaybedersiniz - bunlar silinir. WhatsApp’ı en son kullandığınız 30 günden sonra eğer numaranız yeniden doğrulanırsa, PIN olmaksızın, hesabınız silinicek ve yenisi hesabınız başarılı bir şekilde doğrulandıktan sonra oluşturulacaktır.
WhatsApp, PIN’i hatırlamakta size yardımcı olması için, düzenli olarak PIN’i girmenizi isteyecektir. İki adımlı doğrulama özelliğini devre dışı bırakmadığınız sürece bunu kapatmanız mümkün değildir.


Gürkan
Çok mantıklı, ellerinize sağlık. Böyle yazıların devamı gelmeli
Yorum Yap