Gmail Telefon Onay Nedir, Nasıl Yapılır?

2 yıl önce, Numara Market


Gmail Telefon Onay Nedir, Nasıl Yapılır?

 

Gmail Telefon Onay Nedir, Nasıl Yapılır?

Yeni bir Google hesabı ve gmail açmak istediğinizde ilk adımda sizden kişisel bilgilerinizi ve bir şifre girmenizi ister. İkinci adımda Google birçok sorunun önüne geçmek amacıyla sizden bir cep telefonu numarası vermenizi ve ona gelen onay kodunu girmenizi ister. Fakat, bir Google hesabınız o numarada tanımlı ise çoğu zaman bu numaraya kayıt edemezsiniz hatası alırsınız. Bu sorunu aşmanız için numaramarket.com sizlere dünyanın her yerinden cep telefonu numarası sağlamaktadır.

Google hesabınızı açarken telefon onayını yaptıktan sonra eğer kurtarma epostanızı girerseniz bir daha o cep telefonunu kullanmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Böylece hem gmail de hem de tüm Google ürünlerinde hesabınızı rahatlıkla kullanabilir ve sorun yaşamazsınız.

 

Gmail Telefon Numarası Nasıl Temin Edebilir ve Kullanabilirim?

www.numaramarket.com adresimizin giriş ekranında hızlı ve rahat bir şekilde üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi için isim soyad, mail adresi yazmanız ve bir şifre belirlemeniz yeterlidir. Daha sonra bakiye yükle ekranından hesabınıza kredi kartı yada havale seçeneklerimizin birini tercih ederek hesabınıza para aktarabilirsiniz. Hesabınıza para aktarmak için minimum tutar 5 TL’dir. Bu işlemin onaylanması diğer firmaların aksine sadece 1 – 2 dakika sürmektedir. Siz bakiye işleminizi hallettikten sonra ana sayfamızda bulunan servislerimizde Google ilk sırada yer almaktadır. Google ikonuna bir kere tıklayarak açılan ekranda hangi ülkeden almayı tercih ediyorsanız orayı seçin. Daha sonra numara al butonuna basarak işleminizi sonlandırabilirsiniz. Kalan işlemleri takip etmek için üst menün en başında bulunan numaralarım ekranına giderek satın aldığınız numaradan Google’dan gelen sms mesajındaki kodu alıp gereken yere yazmanız yeterlidir. Bütün bu işlemleri yapmanız sadece 5 – 6 dakika sürecek bir işlemdir.

 

Neden NumaraMarket.com?

Numaramarket.com bu sektördeki en hızlı servislerin başında gelmektedir. İnternette okuduğunuz sıkıntıların hiçbirini numaramarket’te yaşamazsınız. Numaramarket bütün işlemlerini güvenle ve sorunsuz halletmektedir. Sorunsuz işlemler, sıkıntısız bir süreç için sanal numara firmaların içinde en kaliteli hizmeti biz vermekteyiz. Bakiye yükleme ekranında özellikle size ulaşabileceğimiz gerçek bir numara istiyoruz. Çünkü, herhangi bir sorun olduğunda siz bizi değil biz sizi arıyoruz. Nadiren de olsa çıkabilecek bir aksaklıkta asla müşterimizin mağdur olmasını kabullenmeyiz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap