Fiziksel Sim Kart ve Sanal Numara Kullanım Süreleri

2 yıl önce, Numara Market


Fiziksel Sim Kart ve Sanal Numara Kullanım Süreleri

Fiziksel Sim Kart ve Sanal Numara Kullanım Süreleri

İnternetin geniş kitlelerce kullanılması ve her geçen gün bir yeniliğin daha yapılması kullanıcılar için yeni alternatifler aramaya neden oluyor. Dijital dünyanın gelişimine ayak uydurmak isteyen kullanıcılar sosyal platformlarda, farklı forumlar, sitelerde üyelikler açıyor. Açılan üyelik işlemlerinde istisnasız olarak genelde sms onayı talep ediliyor. Her sms onayı için kendi şahsi numaranızı kullanmak istemeyebilirsiniz. Dönem artık dijital dönem! İşte bu nedenle artık kendi numarasını kullanmak istemeyen kullanıcılar için de bir alternatif buluyor! Ne mi? Elbette ki sanal numaralar, fiziksel sim kartlar ve bunlarla yapılan sms onay işlemleri! Numaramarket.com olarak sektörün en kaliteli online fiziksel sim kart satışı ve online sanal numara satışı yapan site olmanın gururu ile hizmet veriyoruz. Üstelik de mağazamızda güvenli ödeme yöntemi sunduğumuz için bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Peki, sanal numara ve fiziksel sim kartları satın almak için ne yapmalıyım? Bu numaraların kullanım süreleri nedir diye soruyorsanız da aradığınız yanıtlar yazımızın devamında yer alıyor…

 

Online Fiziksel Sim Kart Kullanım Süreleri

Yeni hizmet vermeye başladığımız shopier mağazamızda online fiziksel sim kart satışı yapıyoruz. Fiziksel sim kart numaraları için birden fazla ülke seçeneğini de sizlere sunuyoruz. Bildiğiniz üzere sms onay işlemlerinde bu fiziksel sim kart numaralarınızı da farklı işlemlerde kullanabilirsiniz. İster numara kiralama isterseniz de numara satın alma işlemini tercih edebilirsiniz. Kiralama süreleri 6 ay iken satın alma noktasında süresiz kullanım hakkınız bulunuyor.

 

Online Sanal Numara Kullanım Süreleri

Sanal numara kullanım süreleri için fiziksel numaralar gibi uzun değildir. Hatta öyle ki tek kullanımlık olduğunu söylemek bile yanlış olmayacaktır. Farklı platformlarda üyelik işlemlerini sırasında hemen sms onayı almak için uygun fiyatlı sanal numaraları satın alabilirsiniz. Her gün revize edilen havuz sistemimizde sayısız sanal numara yer alıyor. Online sanal numara satışı konusunda da sektörün en güvenilir ve en iddialı sitesi olduğunu söyleyebiliriz. Online mağazalarımızı ziyaret ederek güvenli ödeme seçeneklerinden faydalanıp hızlıca hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap