Bakiye İle Sanal Numara Nasıl Satın Alınır?

2 yıl önce, Numara Market


Bakiye İle Sanal Numara Nasıl Satın Alınır?

Bakiye İle Sanal Numara Nasıl Satın Alınır?

Numaramarket.com olarak siz değerli kullanıcılarımızın daha rahat hizmet almasına yönelik yenilikler geliştiriyoruz. Sitemizde biden fazla ürün gamı bulunuyor. Tüm ürünlerimizi tek bir panelde toplayarak hızlı alışveriş yapmanıza destek oluyoruz. Sanal numara ya da fiziksel numaralar bildiğiniz üzere sms onay işlemlerinde kullanılıyor. Kendi numarasını kullanmak istemeyen tüm kullanıcılar numaramarket.com güvencesi ile mobil onay hizmeti için ürünlerimizi kolayca online olarak satın Alabilir. Peki, sistemiz nasıl çalışıyor? Hangi panelden kolay ve güvenilir online alışveriş yapabilirsiniz?

 

Sanal Numara Nasıl Alınır?

Adım adım sanal numara veya fiziksel sim kart nasıl satın alınır; öncelikle yapmanız gereken ilk şey kesinlikle numaramarket.com ana sayfasına erişim sağlayıp hızlıca üyelik işlemlerinizi tamamlamanızdır. Üyeliğinizin ardından sisteme giriş yaptığınızda size özel paneliniz çıkacaktır. Panelde hangi servis için hizmet almak istiyorsanız sayfanın alt kısmında yer alan servis seçeneklerine tıklayın. Seçtiğiniz ve tıkladığınız servis seçeneği ‘’ülke ve operatör’’ sunacak. Buradan istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz. Hemen bu ibarenin altında ise alacağınız sanal numara hizmetinin stok sayısı ve ücretleri de yer alıyor. Tabi bu işlemi yapabilmeniz için öncelikle hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekiyor. Hesabınıza bakiye yüklemeniz daha hızlı ve kolay alışveriş yapmanıza yardımcı oluyor.

 

Bakiye Alt Limiti Var Mı?

Bakiye yüklemelerinde alt veya üst limit olup olmadığı da yine kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Numaramarket.com hizmetlerinin fiyatlarını sistem üzerinde görebilirsiniz. Bakiyenizin sunulan en düşük fiyatlı ürün kadar olması gerekiyor. Aksi halde seçtiğiniz ürünleri satın alırken ‘’bakiye yetersiz’’ hatası alırsınız. Hesabınıza bakiyelerinizi yüklemek için ise panel ekranınızın üst kısmında yer alan ‘’bakiye yükle’’ ibaresine tıklayın. Karşınıza yüklemek istediğiniz tutarı belirleyeceğiniz bir ekran çıkacak. Minimum 5 TL olacak şekilde bakiyenizi de seçerek ‘’shopier ile öde’’ seçeneğine tıklayın. Ardından kredi veya banka kartınızın bilgilerini girerek bakiye yükleme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Hızlıca üye olup bu işlemleri sırasıyla takip ettikten sonra siz de dilediğiniz üyelik işleminde sanal numara sms onay hizmetinden hemen faydalanabilirsiniz.

 

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap