Amazon Numara Onayı Nasıl Yapılır?

2 yıl önce, Numara Market


Amazon Numara Onayı Nasıl Yapılır?

 

Amazon Numara Onayı Nasıl Yapılır?

Amazon… Dünyanın en popüler alışveriş sitelerinden bir tanesi, belki de en popüleri… Bu markayı internete erişimi olmasına rağmen duymadan belki de neredeyse yoktur. Peki bu Amazon nedir? Özellikleri ve misyonu nedir? Amazon, bu soruları şöyle cevaplamakta:

“Bulunduğumuz müşteriler, çalışanlar, küçük işletmeler, ekonomi ve topluluklar üzerinde olumlu bir etki yaratmaya çalışıyoruz. Amazonlar, müşterilerimiz adına her zaman öğrenme ve icat etme konusunda ortak bir isteği paylaşan farklı geçmişlere ve hedeflere sahip akıllı, tutkulu inşaatçılardır.”

Amazon, küçük işletmelere ve girişimcilere satışlarını artırma ve yeni müşterilere ulaşma konusunda yardımcı olmaya kararlıdır. Bugün ABD'deki 1,9 milyondan fazla işletme, içerik oluşturucu ve geliştirici, hayallerini takip etmek ve müşterilere ulaşmak için Amazon ürünlerini ve hizmetlerini kullanıyor. Amazon, faaliyet gösterdiğimiz topluluklara doğrudan ve dolaylı istihdam yaratma ve yatırım yaparak ekonomik büyümeye katkıda bulunur. Amazon, ABD'de 275.000'den fazla kişiyi istihdam ediyor ve yatırımları, doğrudan işe alımlarının yanı sıra ABD'de 680.000'den fazla iş yaratılmasına yol açtı.

Amazon, çocukların ve genç yetişkinlerin en iyi ve en parlak geleceklerini oluşturmak için ihtiyaç duydukları kaynaklara sahip olmalarını sağlamaya kararlıdır. Bunu hayırseverlik, savunuculuk ve eğitim fırsatları aracılığıyla, yeterince temsil edilmeyen ve yetersiz öncelikli topluluklara odaklanarak yapıyor. Amazon, Amazon'un Geleceğin Mühendisi ve Afet Yardımı gibi programlar aracılığıyla ölçeğini iyi kullanmaya inanıyor.

Böyle harika bir internet sitesinden alışveriş yapmayı kim istemez ki? Üstelik türkiye e-Ticaret pazarına yeni girmişken.. Ama sanıyoruz ki, böyle harika bir alışveriş sitesine üye olurken, kişisel verilerinizin gizliliği de sizin için bir o kadar önemlidir. Peki, kişisel verilerimizi kullanmadan Amazon’a nasıl üye olunur? Numaramarket.com ayrıcalığıyla Amazon SMS doğrulama işlemi nasıl yapılır? İsterseniz gelin, size madde madde açıklayalım:

  • İlk olarak kendimize bir numaramarket hesabı oluşturalım, eğer daha önce oluşturduğumuz bir hesap var ise, bu adımı geçebiliriz. Numaramarket.com’da hesap oluşturmak son derece basittir, herhangi bir e-posta veya sms onayı gerektirmez.
  • Üyelik oluşturulduktan sonra, e-posta ve şifre bilgilerimiz ile hesabımıza giriş yapalım.
  • Hesabınıza başarı ile erişim sağladıktan sonra numaramarketim.com paneline yönlendirileceksiniz, panele eriştikten sonra altta yer alan hizmetler bölümünden Amazon logosunun üzerine tıklayalım.
  • Bu adımı başarı ile atlattıktan sonra karşınıza bazı opsiyonları yapmanızın istendiği bir pencere açılacak. Açılan pencereden “Ülke ve Operatör Seçin” alanından gerekli seçimleri yapalım.
  • Seçmiş olduğunuz Ülke ve Operatör seçimine bağlı olarak “Stok Sayısı” kısmında size kaç adet numara stokta ise ilgili bilgi verilecek. Seçtiğiniz opsiyonlara bağlı olarak “Servis Ücreti” alanında hizmetin tutarı tarafınıza aktarılacaktır.
  • Eğer size sunulan bilgilerde bir yanlışlık olduğunu düşünmüyor iseniz, hemen “Numara Al” butonuna tıklayarak ödeme adımına geçebilirsiniz.

İşte bu kadar! Tamamen bitti. Şimdi yapmanız gereken tek şey, numaramarket.com altyapısını kullanarak Amazon SMS doğrulama işlemi yapmak.
Numaramarket.com’u tercih ettiğiniz için teşekkürler!


 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap